Autoservis a pneuservis Hradec Králové

Jezdit autem bezpečně neznamená jen mít řidičské oprávnění, ale také mít automobil v naprostém pořádku, nebo tak, aby odpovídal bezpečnostním pravidlům. Toto zajistí pravidelné prohlídky u odborníků.

Odborníci doporučují řidičům pravidelné kontroly jejich automobilů. Minimálně podle sezóny. Tedy před dovolenou a před zimou. To jsou dvě období, která způsobují nejvíce problémů.

Léto s automobilem

Velká část lidí jezdí na dovolenou automobilem. Často do zahraničí. Ať již máte jakoukoli pojistku, tak v zahraničí vám každý problém s vaším vozem způsobí nemalé starosti. A nejde jen o vysoké finanční náklady. Jde například i o odtažení vozu, zajištění jiného vozidla či o ubytování, než bude vůz opraven. A to ještě přijedete na místo určení pozdě. Pokud si však necháte vůz prohlédnout v autoservise, pak vás většinou nepříjemnosti nečekají. V autoservise vám zkontrolují funkčnost vozu, doplní kapaliny a případně upozorní na možný vznik vad, které se stářím automobilů přicházejí.

Dobře připravený automobil na zimu

Zimní období je ještě náročnější než to letní. Základem jsou kvalitní zimní pneumatiky a samozřejmě dobře připravený automobil na zimu. Teď není myšlena zimní výbava, jako jsou například řetězy či startovací kabely, ale příprava vozu jako takového. Tu vám provedou v autoservisu a pneuservisu. Zde vám zkontrolují stav vozu a po sjednání objednávky se postarají o kompletní přípravu na zimu. Ta kromě výměny letních pneumatik za zimní zahrnuje kontrolu kapalin, motoru, brzd, stavu baterie a dalšího, podle typu vozu a jeho stáří. Dobře připravený vůz znamená v zimě spolehlivého partnera ať již pojedete kamkoli.

Autoservis a pneuservis Hradec Králové

Výhodou kompletních služeb kolem automobilů je nejen vše v jednom místě, ale i to, že konkrétní vůz znají a mají ho v evidenci. Pokud jezdíte na pravidelné kontroly, pak v tomto případě ušetříte. Je to stejné, jako u lékaře, který vás zná a ví, co přesně potřebujete. V autoservise se přesně tak starají o váš vůz. Kromě základních preventivních kontrol a služeb zde najdete i další služby. Autoservis nabízí opravy motoru i karoserií, lakování, výměnu kapalin, opravu i údržbu klimatizací, montáž doplňků, a mnoho dalšího. Pneuservis zajistí výměnu kol, pneumatik, vyvážení kol i provedení geometrie kol. Dnes nabízí autoservis a pneuservis i další služby jako je zajištění technických kontrol, odtah vozu, půjčení náhradního vozu, nebo uskladnění pneumatik. Nabídka služeb je velmi široká.

Autoservis a pneuservis s autorizací Hradec Králové

Autorizované autoservisy mají určitě výhody. A výhodou je i to, že dnes mohou mít autorizací více. Jde o montáž dílů, které jsou určeny jen pro daný vůz, a není možné nebo se nedoporučuje je zaměnit za jiné. Výhodou autorizovaných dílů je, že přesně sedí, odpovídají standardu a nejsou problémy s technickou kontrolou. Ten, kdo se obává, že tyto díly jsou drahé, tak nemusí. Podle posledních testů se cenový rozdíl mezi neautorizovaným náhradním dílem a náhradním dílem autorizovaným velmi snížil a je tedy většinou vhodnější použít díl, který odpovídá požadavkům daného vozu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4481 (magazinhradeckralove.cz#4)


Diskuze a zkušenosti

Lukáš | 29.12.2015 08:20
Dobrý den nejspíš to sem moc nepatří, ale chtěl bych si otevřít pneuservis v blízkosti hradce a rád bych věděl, jakého mate dodavatele, popřídě více dovsvatelů zařízení do pneuservisu. Zatím jsem ve fázi plánování a rozjet bych to chtel na jaře, až se bude přezouvat zase na letní pneu, aby to hnedvynášelo. Zatím jsem našel na netu vyhlášený vawobchod kde asinakoupím díly a vybavení, prptožedávají i na splátky a ještě potřebuji dodavatele na pneumatiky který bude dodávat do druhého dne...


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat