Panenky a kočárky Hradec Králové

Snad každá holčička si ráda hraje s panenkami. Dnes však holčičky sní o panence, která vypadá jako skutečné miminko, které může vézt v kočárku a cítit se jako opravdová maminka. Víte, kde takovou panenku pořídit?

Panenka vždy patřila k oblíbeným hračkám všech holčiček. Tedy až na výjimky. Dnešní panenky, ty, které jsou žádány nejvíce, lákají nejen malá děvčátka, ale i dospělé ženy. Jde totiž o panenky, které jsou velmi realisticky zpracované, mají celou řadu doplňků, od plenek až například po kočárek.

Panenky jako živé Hradec Králové

Ano, opravdu, tyto panenky vypadají jako věrná kopie miminka. A nejen miminka, ale třeba i batolete či předškolního dítka. Jde o tak zvané realistické panenky. Zájem je o ně po celém světě. Čím jsou dokonaleji zhotoveny, tím jsou žádanější a samozřejmě roste i jejich cena. Realistické panenky se navíc vyrábějí jen ve velmi malých sériích. To znamená, že většinou každá holčička, a v případě sběratelského kousku, sběratelka, má jinou panenku.

Jak vybrat panenku?

Realistické panenky jsou nabízeny nejen podle velikosti a tvaru obličeje, ale i podle pohlaví. Panenka může být vyrobena jako chlapeček nebo holčička. A navíc většina jich má i svůj rodný list. Tedy když realistická panenka, tak se vším všudy. Panenky jsou vyráběny i podle etnického původu. Můžete si tedy vybrat panenku s bílou pletí nebo malého černouška. Vždy maximálně reálně provedené. Důležitý je pro výběr panenky i obličej. Nejde jen o velmi realistické zpracování, ale i to, jak se panenka tváří. Může se usmívat, plakat, šklebit, spát, nebo špulit ústa. Možností je mnoho. Děvčátka většinou upřednostňují panenky, které se usmívají. Ať již jde o panenku chlapečka nebo holčičku. Sběratelky kupují panenky co nejvíce realisticky provedené a pokaždé s jiným výrazem obličeje.

Kočárky pro panenky Hradec Králové

Panenky jsou nejen jako živé, ale mají i řadu doplňků. Mohou mít svůj rodný list, oblečení, vaničku, různé doplňky, včetně olejíčku pro miminka, nebo třeba kočárek. Právě** kočárek** je často žádán. Je to logické. Každá holčička chce jít se svou panenkou na procházku, stejně jako její maminka se svým miminkem. Nabídka kočárků pro panenky je velká. Vybírat je možné mezi hlubokými kočárky, nebo sportovními kočárky či trojkombinacemi. Kočárky jsou velmi pečlivě vyrobené.

Hluboké kočárky pro panenky Hradec Králové

Hluboké kočárky mají vaničku, ochranný kryt, praktický košík, sklopitelnou boudičku, ochranu před deštěm, brzdy, kvalitní kolečka, která usnadňují pohyb. Kočárek je možné složit a tak převézt třeba v kufru automobilu. A vybírat je možné z více barev.

Sportovní kočárky pro panenky Hradec Králové

Jde vlastně o trojkombinaci kočárku hlubokého a sportovního, který má nastavitelnou rukojeť a je velmi dobře ovládán. Navíc má ve výbavě objemnou tašku, která pojme větší množství věcí. I tento kočárek je nabízen v pastelových barvách.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4482 (magazinhradeckralove.cz#5)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat