Fitness studio Hradec Králové

Pravidelný pohyb je nutný nejen pro zdraví jedince, ale také pro dobrou náladu a skvělý pocit sám se sebe. Největším problémem je však donutit se ke cvičení a pravidelnému pohybu. S tím mohou pomoci moderní fitness studia.

Pohybem ku zdraví. Tak by mělo znít heslo všech dnešních lidí, žijících v civilizovaném světě. Je to zejména proto, že jsme bohužel zvyklí, nebo dokonce nuceni sedět dost času u počítače, odpočineme si u televize a tak nám chybí pohyb, který je pro zdraví velice důležitý. Bez pravidelného a zdravého pohybu nemá tělo potřebnou sílu, ale také je zde potřeba posílení svalů, udržování zdravých cév a mnoho dalšího.

Proč cvičit

Málo kdy se sami dokážeme donutit k pravidelnému pohybu a tak je potřeba, abychom měli určitou motivaci. Většinou se situace zlomí na začátku kalendářního roku, kdy mnoho z nás je přesvědčeno, že musí se svým tělem něco dělat, ale po krátké době, kdy nevidí výsledky, motivace velice rychle uvadá. Cvičit je však nutné nejen pro štíhlou postavu, ale také pro svůj vlastní pocit, pro své tělo.

Lepší nálada, lepší život

Je vhodné mít pravidelný pohyb, který zaručuje lepší náladu, protože aktivním pohybem se uvolňují endorfiny, tedy hormony štěstí, které najednou uvedou vaši mysl do stavu spokojenosti, pohodlí. Máte zkrátka hned lepší náladu, aniž tušíte proč. Cvičení je určitě nutné pro tělo, zdravé srdce a vůbec tak lepší život. Je běžné, že lidé jsou tak nějak línější a po únavné práci se málokomu chce ještě pobíhat po venku.

Fitness studio jako řešení

Pokud si však zaplatíte** lekce cvičení,** pak vás motivuje k tomu, abyste ve cvičení vytrvali právě předplacené lekce. To vás donutí lekce opravdu absolvovat a jistě po cvičení uznáte, že to bylo dobré rozhodnutí. Budete se cítit svěží fit a v dobré náladě.

Jaká je nabídka moderních fitness studií

Pokud máte představu, že dnešní fitness studia nabízí pouze tradiční cvičení, lekce aerobiku, nebo běžné posilování, byli byste velice překvapení kolik nových sportů a možností je. A nejedná se jen o Zumbu nebo Solo Salsu, které v nedávných letech zaplavily svět. Oblíbený je například Fitbox, kde se výrazně uvolní energie, naplavená negativa a tak se mysl dostane do pohody.

Bosu, TRX nebo Real Ryder

Jsou pro vás uvedené pojmy neznámé? Pak byste se měli před vchodem do fitness studia trochu vzdělat. Jde o moderní cvičení. Bosu je konkrétně cvičební nástroj, taková půlkoule, balančník, na kterém se cvičí a skvěle posiluje celé tělo. TRX je cvičení ve vzduchu na závěsných lanech, gumách. Umožňuje tak zapřažení mnohem více svalů, než při běžném cvičení. Real Ryder je jízda na moderním kole, něco na způsob rotopedu, který je více uzpůsoben do reálné jízdy na kole.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4484 (magazinhradeckralove.cz#24)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat